Uit Agenda

In deze Uit Agenda van Bier en Appelsap vind je de leukste uitjes, activiteiten en evenementen in Utrecht/Amersfoort en het Gooi en de omliggende regio om met je kinderen naar toe te gaan. Kindvriendelijk, maar ook leuk voor jezelf!

Jouw evenement ook hier? Stuur een mailtje naar info@bierenappelsap.nl .

oktober

5 oktober t/m 1 maart: KinderRadioFabriek, Beeld en Geluid, Hilversum
27 oktober t/m 26 januari: Projectie ‘hier woont nijntje’, Gevel van het nijntje museum, Utrecht

december

3 december t/m 26 januari: nijntje wintermuseum, nijntje museum, Utrecht
21 december t/m 29 februari: China Light Festival, Ouwehands Dierenpark, Rhenen
21 december t/m 26 januari: Onderwaterwereld, Kindertheater de Toverknol, Utrecht

januari

2 januari t/m 30 augustus: Familietentoonstelling Fabeltjes en de natuur, Kasteel Groeneveld, Baarn
5 t/m 27 januari: World Press Photo, Museum Hilversum, Hilversum
12 januari t/m 1 maart: Schaatsbaan Blik & Burgers, Blik en Burgers, Zeist
24 januari: Vogelvoer maken, Gagelsteede, Utrecht
24 januari: Bibberbeestjes maken (8+), Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum, Utrecht
24 t/m 26 januari: De Nationale Tuinvogeltelling, Diverse locaties in Nederland
24 januari: Sterren kijken bij de Sterrenwacht, Bezoekerscentrum Gooi en Vechtstreek, 's-Graveland
24 januari: Voorlezen & signeersessie Moppereend, Utrechtse Kinderboekwinkel, Utrecht
25 januari: De Toverfluit (7+), Flint, Amersfoort
25 januari: Dolfje Weerwolfje en Foeksia de Miniheks, Schaffelaartheater, Barneveld
25 januari: Ahoi (2+), Black Cat Theatre, Amsterdam
25 januari: Vogelvoer maken (4+), Gagelsteede, Utrecht
25 januari: Voorleesfeestje Moppereend (3+), Bibliotheek Eemland, Hoogland
25 januari: Arjan van Sesamstraat leest voor, Bibliotheek Hoograven, Utrecht
25 januari: Henschotermeergames, Henschotermeer, Woudenberg
25 januari: Utrecht Danst Winter Festival, ZIMIHC theater Stefanus, Utrecht
25 & 26 januari: Zuilens Fanfare Corps: Zucht van Zuilen, ZIMIHC theater Zuilen, Utrecht
25 januari: Voorleesochtend met Anna Woltz, Utrechtse Kinderboekwinkel, Utrecht
25 & 26 januari: Unicorns knutselen, Restaurant Loft88, Utrecht
25 januari: Fluit & Kruid gaan vogels tellen (4+), Kinderboerderij de Buitenwereld, Houten
25 januari: BOERenMARKT, Blommenhoeve, Eemnes
26 januari: OERRR Struinen en knutselen met de boswachter (4+), Bezoekerscentrum Gooi en Vechtstreek, 's-Graveland
26 januari: De Grote Olympische Spelshow (6+), Stadsschouwburg, Utrecht
26 januari: Ruimtevlucht (8+), Podium Hoge Woerd, de Meern
26 januari: Pie in the Sky (10+), Theater aan de Slinger, Houten
26 januari: Poppentheater: Muts van Moed (6+), Theater de Tuin, Leusden
26 januari: Eureka! (4+), Theater Maitland, Driebergen
26 januari: De vriendelijke draak (4+), Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
26 januari: Het zandkasteel: Op de piratenboot!, Theater Gooiland, Hilversum
26 januari: De Woeste Woning (7+), Theater de Speeldoos, Baarn
26 januari: De Familie van Nielie in alle staten (6+), Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
26 januari: Vlindertuin (1+), Black Cat Theatre, Amsterdam
26 januari: Vier Seizoenen (1+), Black Cat Theatre, Amsterdam
26 januari: Seizoenswandeling Fort bij Rijnauwen, Fort bij Rijnauwen, Bunnik
26 januari: Vogelexcursie (7+), Koppelsteede, Utrecht
26 januari: OERRR Vette Vogeldag, Hoeve Wielrevelt, Landgoed Haarzuilens
26 januari: De Sneeuwkoningin (2+), Slotkapel Muiderslot, Muiden
26 januari: Kinderconcert: Julia en de wolven (5+), Muziekcentrum van de Omroep, Hilversum
26 januari: Peuterpret met poppentheater (3+), Bibliotheek Gooi en Meer, Muiden
26 januari: Peuterpret met poppentheater (3+), Bibliotheek Gooi en Meer, Weesp
26 januari: Voorleesfestival Moppereend (2+), Bibliotheek Het Eemhuis, Amersfoort
26 januari: Klavertje Koe: muziek op schoot, Theater Slot Zeist, Zeist
26 januari: Reis om de wereld in 80 dagen (8+), Theater DE KOM, Nieuwegein
26 januari: Peter en de Wolf (3+), Meespeeltheater, Beauforthuis, Zeist
26 januari: De Koning van Katoren (6+), Theater Lampegiet, Veenendaal
26 januari: Film: Huisdiergeheimen 2, Filmhuis Den Dollywood, Den Dolder
26 januari: Lot van Sesamstraat leest voor, Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum, Utrecht
26 januari: Prentenboeken Parade (2+), Centrale Bibliotheek, Utrecht
26 januari: Feestmaal voor de vogels (4+), Bezoekerscentrum de Boswerf, Zeist
26 t/m 29 januari: De kapel opent haar deuren, Kasteel de Haar, Haarzuilens
26 januari: The Great Wonder, Pepijn Gunneweg, Theater DE KOM, Nieuwegein
26 januari: KOM knikkeren!, Theater DE KOM, Nieuwegein
29 januari: Speuren naar sporen (6+), Paviljoen Beerschoten, De Bilt
29 januari t/m 8 maart: Dierenmanieren, Kindertheater de Toverknol, Utrecht
29 januari: Brugklas de Musical (9+), Theater Lampegiet, Veenendaal
29 januari: Proeverij TheaterSpeelPlaats, Theaterschool Utrecht, Domplein, Utrecht
29 januari: Voorstelling en expositie: Moppereend (3+), Bibliotheek Vleuterweide, Utrecht
30 & 31 januari: Staken? Theatermaken! (6+), Theaterschool Utrecht, Domplein, Utrecht
30 & 31 januari: AlgoPlay (6+), Veldmaarschalk Montgomeryweg 25, Soesterberg
30 januari: Lego Bouwdag (6+), Buurthuis de Schakel, Vleuten
30 & 31 januari: Leerlingen gratis toegang, Museum Speelklok, Utrecht
30 & 31 januari: Voorpremière: Kruimeltje en de Strijd om de Go (6+), Kinepolis Jaarbeurs, Utrecht
31 januari: Programmeer robot Bliep (8+), Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum, Utrecht
31 januari: Sterren kijken bij de Sterrenwacht, Bezoekerscentrum Gooi en Vechtstreek, 's-Graveland
31 januari: Lichtjeswandeling, Pyramide van Austerlitz, Woudenberg
31 januari: Bricks Challenge (6+), Speeltuin Zuideinde, Nieuwkoop

februari

1 februari: OERRR Winters struinen en broodjes bakken met de boswachter (4+), Bezoekerscentrum Gooi en Vechtstreek, 's-Graveland
1 februari: Ton Meijer speelt: Ton heeft geen zin! (2+), Bibliotheek Hilversum, Hilversum
1 februari: De kleine sneeuwpop (3,5+), Poppentheater Toermalijn, Amersfoort
1 februari: Jeugd Elfstedentocht, De Vechtsebanen, Utrecht
1 februari: Voorleesochtend (3+), Utrechtse Kinderboekwinkel, Utrecht
1 & 2 februari: Schelpen versieren, Restaurant Loft88, Utrecht
2 februari: De familie van Nielie in alle staten (6+), Stadsschouwburg, Utrecht
2 februari: Geef mijn hand terug (9+), Stadsschouwburg, Utrecht
2 februari: Het grote Mad Science Theaterfeest (5+), Singer Laren, Laren
2 februari: Hans & Grietje (3+), Het Kleine Theater, Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
2 februari: Grupo Sportivo (6+), Introdans, Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
2 februari: Fluisterstad (2+), Simone de Jong, Theater de Krakeling, Amsterdam
2 februari: Peuterpret met poppentheater (3+), Bibliotheek Gooi en Meer, Loosdrecht
2 februari: Peuterpret met poppentheater (3+), Bibliotheek Gooi en Meer, Eemnes
2 februari: Klavertje Koe: muziek op schoot, Theater Slot Zeist, Zeist
2 februari: Sibbezondag: Smeden, Het Groene Huis, Middeleeuws Erf, Amersfoort
2 februari: Voorleesmiddag in Het Groene Huis (3+), Het Groene Huis, Amersfoort
2 februari: Alice in Wonderland, Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
2 februari: Kapot VET, Vet Kindercabaret, Fulcotheater, IJsselstein
2 februari: Prentenboeken Parade (2+), Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum, Utrecht
2 februari: Archeoloog in de bieb: Verhalen over een ver verleden (8+), Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum, Utrecht
2 februari: Winter ZON festival, ZIMIHC theater Zuilen, Utrecht
2 februari: Kindervoorstelling Totdat De Dom Valt, Villa Concordia, Utrecht
2 februari: Kindervoorstelling Kanoet (5+), Metaal Kathedraal, Utrecht
5 februari: Bibberbeestjes maken (8+), Centrale Bibliotheek, Laboratorium, Utrecht
5 februari: Bibberbeestjes maken (8+), Centrale Bibliotheek, Utrecht
5 t/m 7 februari: Fiets mee met nijntje!, nijntje museum, Utrecht
6 t/m 8 februari: De Lichtjes van De Haar, Kasteel de Haar, Haarzuilens
7 februari: Kijkavond bij de Sterrenwacht, Sterrenwacht-gebouw, Amersfoort
7 februari: Start AlgoPlay programmeercursus (6+), Montgomeryweg, Soesterberg
8 februari: Vollemaanwandeling Fort bij Rijnauwen (8+), Fort bij Rijnauwen, Bunnik
8 februari: Het Meisje met de Zwavelstokjes (3+), Het Kleine Theater, Theater de Krakeling, Amsterdam
8 februari: CoderDojo (7+), Bibliotheek Gooi en Meer, Bussum
8 februari: CoderDojo (7+), A. Roland Holst College, Hilversum
8 februari: Verhaalatelier: Olifant is verliefd (3+), Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum, Utrecht
8 februari: Voorleesochtend (3+), Utrechtse Kinderboekwinkel, Utrecht
8 & 9 februari: Knutselen voor Valentijn, Restaurant Loft88, Utrecht
9 februari: Tik Tak Slaap (2+), De Boerderij, Huizen
9 februari: Taart voor Tijger (2+), Theater de Speeldoos, Baarn
9 februari: Knuffel (4+), Podium deMess, Naarden-Vesting
9 februari: WIRWAR, Laura van Hal / STIP, Theater de Krakeling, Amsterdam
9 februari: Grupo Sportivo (6+), Introdans, Flint, Amersfoort
9 februari: Sprookjesboom (3+), Theater DE KOM, Nieuwegein
9 februari: Film: Thomas de stoomlocomotief Grote Avonturen in de Grote Wereld, Filmhuis Den Dollywood, Den Dolder
9 februari: Gluren bij de Buren, Diverse huiskamers in Utrecht
9 februari: Familiedag Rijksmuseum, Rijksmuseum, Amsterdam
9 februari: Talentenfluisteraar (8+), Centrale Bibliotheek, Utrecht
9 februari: Verhaalatelier: Olifant is verliefd (3+), Centrale Bibliotheek, Utrecht
9 februari: Gluren bij de buren op Stadstuin Zuilen, Stadstuin Zuilen, Utrecht
9 februari: Ranja met een Liedje: muziek op schoot, Zandfoort aan de Eem, Amersfoort
9 februari: SOL prikkelend peuter en kleuterfestival, Wilde Westen, Cereolfabriek, Utrecht
11 februari: Uilenballen pluizen: Wat heeft de uil gegeten? (7+), Steede Hoge Woerd, De Meern
12 februari: Terug in de tijd: de Dinosaurus (6+), Paviljoen Beerschoten, De Bilt
12 februari: Start Bricks Challenge (6+), Scc de Grund, Houten
14 februari: Peter Pan (6+), Stadsschouwburg, Utrecht
14 t/m 16 februari: Mijn moeder is een diva (8+), De Toneelmakerij, Theater de Krakeling, Amsterdam
14 februari: Maak je eigen vriendenboekje, Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum, Utrecht
14 t/m 16 februari: Valentijnsweekend: Muzikale tour d’amour, Museum Speelklok, Utrecht
14 februari: Prentenboekfeestje, Utrechtse Kinderboekwinkel, Utrecht
15 & 16 februari: OERRR Vogelhuisjes timmeren, Bezoekerscentrum Gooi en Vechtstreek, 's-Graveland
15 februari t/m 1 maart: Voorjaarsvakantie op het Muiderslot, Muiderslot, Muiden
15 februari: Doornroosje: de Musical, Schaffelaartheater, Barneveld
15 februari: Vikingdag op Landgoed Schothorst, Het Groene Huis, Middeleeuws Erf, Amersfoort
15 februari: Heel Utrecht bakt, Centrale Bibliotheek, Utrecht
15 t/m 21 februari: Knutsel je eigen muziekdoosje (5+), Museum Speelklok, Utrecht
15 februari: Voorleesochtend (3+), Utrechtse Kinderboekwinkel, Utrecht
15 & 16 februari: Koekjes bakken, Restaurant Loft88, Utrecht
15 februari t/m 1 maart: 40 jaar Kinderen voor Kinderen, Beeld en Geluid, Hilversum
16 februari: Het best bewaarde geluid ter wereld (5+), Stadsschouwburg, Utrecht
16 februari: Bikkelvaartocht over de Nieuwkoopse Plassen, Restaurant Tijsterman, Nieuwkoop
16 februari: WIRWAR Grenzeloos circustheater (6+), Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
16 februari: Peter Pan (6+), Theater Terra, Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
16 februari: Familieconcert: een midzomernachtsdroom, Muziekcentrum van de Omroep, Hilversum
16 februari: Van Mij! (4+), TG Koek en Ui, Theater de Tuin, Leusden
16 februari: Woeste Willem (4+), Kanaal30, Utrecht
16 februari: Maak je eigen green screen-foto, Centrale Bibliotheek, Laboratorium, Utrecht
16 februari: De Boekeling (2+), Centrale Bibliotheek, Utrecht
16 februari: De grote Utrechtse boekverhuizing, Van de Oudegracht naar de Neude, Utrecht
17 t/m 20 februari: Musical4Daagse, Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
17 t/m 19 februari: Eet je bord leeg (4+), De Toneelmakerij, Theater de Krakeling, Amsterdam
19 februari: OERRR Bouw je eigen insectenhotel (6+), Bezoekerscentrum Gooi en Vechtstreek, 's-Graveland
19 februari: Pim Pam Paars (2+), City of Wesopa, Weesp
19 februari: Espièglerie, A Fool’s Errand (8+), Jamie Adkins, Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20 & 21 februari: Robin Hood (4+), Theater Gnaffel, Theater de Krakeling, Amsterdam
21 februari: OERRR Winters struinen en broodjes bakken met de boswachter (4+), Bezoekerscentrum Gooi en Vechtstreek, 's-Graveland
21 t/m 23 februari: Repelsteeltje en de blinde prinses (8+), Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21 februari: De familie van Nielie in alle staten (6+), Theater DE KOM, Nieuwegein
21 februari: Maak je eigen tekenrobot, Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum, Utrecht
22 februari: Gonnie en Gijsje samen op stap, Kira Kool, Theater IDEA, Soest
22 & 23 februari: Het best bewaarde geluid ter wereld (5+), Max Tak, Theater de Krakeling, Amsterdam
22 februari: Een grote, dikke kip (3,5+), Poppentheater Toermalijn, Amersfoort
22 februari: Doornroosje De Musical (4+), Figi, Zeist
22 februari: Kinderkijkavond, Museum Sonnenborgh, Utrecht
22 februari t/m 1 maart: Voorstelling Prinses op de erwt (4+), Museum Speelklok, Utrecht
22 februari t/m 1 maart: Het Spook van De Haar!, Kasteel de Haar, Haarzuilens
22 februari t/m 1 maart: Het leukste reisje van Nederland, Spoorwegmuseum, Utrecht
22 februari t/m 1 maart: Verken het heelal in de voorjaarsvakantie, Museum Sonnenborgh, Utrecht
22 februari: Voorleesochtend (3+), Utrechtse Kinderboekwinkel, Utrecht
22 & 23 februari: Schilderen met foamverf, Restaurant Loft88, Utrecht
23 februari: Adios (7+), Het Houten Huis /Speeltheater Holland, Stadsschouwburg, Utrecht (lente-uitjes)
23 februari: Seizoenswandeling Fort bij Rijnauwen, Fort bij Rijnauwen, Bunnik
23 februari: OERRR Struinen en knutselen met de boswachter (4+), Bezoekerscentrum Gooi en Vechtstreek, 's-Graveland
23 februari: Drakentongetje (2+), Muiderslot, Muiden
23 februari: Robin Hood: prins van de bossen (4+), Theater Gnaffel, Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23 februari: niet wiet, wel nel (6+), Theater de Lieve Vrouw, Amersfoort (lente-uitjes)
23 februari: De toren van geluid (3+), Theater DE KOM, Nieuwegein
23 & 24 februari: Mijn moeder is een diva (8+), De Toneelmakerij, Theater Kikker, Utrecht (lente-uitjes)
23 & 24 februari: Over een kleine mol die wil weten wie er op zijn kop gepoept heeft (2+), Meneer Monster, Theater Kikker, Utrecht (lente-uitjes)
23 februari: Een huis voor Harry (2+), Theater de Tuin, Leusden
23 februari: Film: Ralph breaks the internet (6+), Filmhuis Den Dollywood, Den Dolder
23 februari: Poppentheater: De sterkste? Dat ben ik! (3+), Natuurboerderij de Brinkhorst, Amersfoort
24 februari: Poppentheater: Bennie Billenbijter (3+), Theater de Tuin, Leusden
24 t/m 29 februari: Skateweek, Skatepark, Utrecht
25 t/m 29 februari: Sneue gevallen (6+), Theater Sonnevanck, Theater de Krakeling, Amsterdam
25 februari: De Rovers (3+), Meneer Monster, Theater de Lieve Vrouw, Amersfoort (lente-uitjes)
25 & 26 februari: Lepeltje Lepeltje (4+), De Dansers, Theater Kikker, Utrecht (lente-uitjes)
25 & 26 februari: Fat Boys (6+), Theater Kikker, Utrecht (lente-uitjes)
25 & 26 februari: Een grote, dikke kip (3,5+), Poppentheater Toermalijn, Amersfoort
25 februari: Poppentheater: de Regenboogdraak (5+), Theater de Tuin, Leusden
25 februari: Dolfje Weerwolfje en Foeksia de Miniheks (6+), Theater Lampegiet, Veenendaal
25 februari: Theaterdag (6+), Theaterschool Utrecht, Domplein, Utrecht
25 februari: Maak je eigen Marvel-fotostrip (9+), Kunstbrouwerij, Het Eemhuis, Amersfoort
25 februari: Neem je je eigen tiktok-filmpje(s) op (10+), Kunstbrouwerij, Het Eemhuis, Amersfoort
25 februari: Maak je eigen scrunchie of vriendschapsbandje, Kunstbrouwerij, Het Eemhuis, Amersfoort
25 februari: Workshop kinderen voor kinderen (6+), Kunstbrouwerij, Het Eemhuis, Amersfoort
26 februari: Rovers (4+), Meneer Monster, Stadsschouwburg, Utrecht (lente-uitjes)
26 februari: Repelsteeltje en de blinde prinses (8+), Theater Rotterdam, Flint, Amersfoort
26 februari: Tuinieren met slagwerk (6+), Slagwerk Den Haag, Theater de Lieve Vrouw, Amersfoort (lente-uitjes)
26 februari: Wie is het haasje? (3,5+), Poppentheater Toermalijn, Amersfoort
26 februari: Film: Casper en Emma op vakantie (6+), Theater de Tuin, Leusden
26 februari: Kinderworkshop met Julia Borsboom (7+), Museum Nairac, Barneveld
26 februari: Theater & workshop: Fiep heeft haast, Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum, Utrecht
26 februari: Programmeer robot Dash (8+), Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum, Utrecht
26 februari: Een landschap maken van groente en snoep (10+), ICOONtheater, Amersfoort
26 februari: Stempelen met groent & fruit, ICOONtheater, Amersfoort
26 februari: Dichten & schrijven, bakken & koken (9+), ICOONtheater, Amersfoort
26 februari: Creatief bedriegen met cupcakes (7+), ICOONtheater, Amersfoort
26 februari: Nestkast timmeren (5+), Bezoekerscentrum de Boswerf, Zeist
27 februari: Buurman en Buurman gaan kamperen (4+), Theater de Speeldoos, Baarn
27 februari: Roos & Ariadne (8+), Het NUT, Stadsschouwburg, Utrecht (lente-uitjes)
27 februari: Het best bewaarde geluid ter wereld (5+), Theater de Lieve Vrouw, Amersfoort (lente-uitjes)
27 & 28 februari: De Gruffalo (3+), Meneer Monster, Theater Kikker, Utrecht (lente-uitjes)
27 februari: De Drie Sinaasappels (3+), Poppentheater Toermalijn, Amersfoort
27 februari: Kletskousen! (6+), Klets Kindercabaret, Theater de Tuin, Leusden
27 februari: Theaterdag (6+), Theaterschool Utrecht, Domplein, Utrecht
27 februari: Minecraft Bouwwedstrijd, ICOONtheater, Amersfoort
28 februari: Adios (7+), Theater de Lieve Vrouw, Amersfoort (lente-uitjes)
28 februari: Theater & workshop: Stuk! van Lappie Lapstok, Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum, Utrecht
28 februari: Bestuur robot Bliep (8+), Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum, Utrecht
28 & 29 februari: Landelijke sterrenkijkdagen, Museum Sonnenborgh, Utrecht
29 februari: OERRR Struinen en broodje bakken met de boswachter (4+), Bezoekerscentrum Gooi en Vechtstreek, 's-Graveland
29 februari: Peter Pan (6+), Theater DE KOM, Nieuwegein
29 februari: Voorleesochtend (3+), Utrechtse Kinderboekwinkel, Utrecht
29 t/m 1 februari: Potjes maken van klei, Restaurant Loft88, Utrecht
29 februari: BOERenMARKT, Blommenhoeve, Eemnes