Uit Agenda

In deze Uit Agenda van Bier en Appelsap vind je de leukste uitjes, activiteiten en evenementen in Utrecht/Amersfoort en het Gooi en de omliggende regio om met je kinderen naar toe te gaan. Kindvriendelijk, maar ook leuk voor jezelf!

Jouw evenement ook hier? Stuur een mailtje naar info@bierenappelsap.nl .

maart

23 maart t/m 25 december: Familietentoonstelling: Fabeltjes en de natuur, Kasteel Groeneveld, Baarn

april

1 april t/m 30 november: Bloemenvriendjesroute, Botanische Tuinen, Utrecht
28 april t/m 27 oktober: Nurdius Maximus kinder doe-expo, Het Waterliniemuseum, Fort bij Vechten Bunnik

juni

1 juni t/m 3 november: Tropisch vlinderfestival, Botanische Tuinen, Utrecht

september

20 september: Heidi Pippi Sissi Ronnie Barbie (10+), HNTjong, Stadsschouwburg, Utrecht
20 september: Peuters in het Wild (2+), Bezoekerscentrum de Boswerf, Zeist
20 september: MEIDEN Avond: Misfit 2, Kinepolis Jaarbeurs, Utrecht
20 september: 3D-tekenen en 3D- printen met Doodle 3D (8+), Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum, Utrecht
21 & 22 september: Vikingweekend: Plantaardig verven, Het Groene Huis, Middeleeuws Erf, Amersfoort
21 september: Varen langs het drijvend land van de Molenpolder (4+), Werkschuur Vechtstreek, Tienhoven
21 september: Bloemencorso & Festival, Bunckmanplein, Voorthuizen
21 & 22 september: Camping van OERRR op Landgoed Haarzuilens, Hoeve Wielrevelt, Landgoed Haarzuilens
21 september: Lichtjesavond, Slot Zuylen, Oud-Zuilen
21 september: Vier Seizoenen (1+), Black Cat Theatre, Amsterdam
21 & 22 september: Appelplukdagen, Nieuw Slagmaat, Bunnik
21 september: OERRR Vleermuissafari (8+), Bezoekerscentrum Gooi en Vechtstreek, 's-Graveland
21 september: Back to Dojo (7+), Bibliotheek Gooi en Meer, Eemnes
21 september: Houtdag, Hoeve Groot Zandbrink, Leusden
21 & 22 september: De Heelalbeuker (8+), Theater de Krakeling, Amsterdam
21 september: Kinderkledingbeurs & Open Dag de Bombardon, KDV de Bombardon, Utrecht
22 september: Stip it (2+), Anne-Beth Schuurmans / Elian Smits, Stadsschouwburg, Utrecht
22 september: Peuterconcert: Op een Grote Paddenstoel! (2+), Flint, Amersfoort
22 september: Op een Grote Paddenstoel! (2+), Theater de Lieve Vrouw, Amersfoort
22 september: Militaire geschiedenis van het Leersumse Veld (10+), De Veldschuur, Leersum
22 september: Meezingochtend (9+), Beauforthuis, Zeist
22 september: Oogstfeest Koppelsteede, Koppelsteede, Utrecht
22 september: Oogstfeest Griftsteede & 20 jaar Griftsteede, Griftsteede, Utrecht
22 september: Oogstfeest Stadstuin Klopvaart, Stadstuin Klopvaart, Utrecht
22 september: Kinderactiviteit over sferen en energie in de natuur, Nationaal Bomenmuseum Gimborn, Doorn
22 september: Ridder Jacoba (6+), Muiderslot, Muiden
22 september: Verhaalatelier: Doe als Rembrandt en teken met houtskool (7+), Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum, Utrecht
22 september: Verhaalatelier: Doe als Rembrandt en teken met houtskool (7+), Centrale Bibliotheek, Utrecht
22 september: Snorfestival, De Nijverheid, Utrecht
22 september: Kidsbios, Restaurant Loft88, Utrecht
22 september: Wildplukken voor gezinnen, Boerderij de Heuvel, Houten
22 september: Voorlezen Deftige Dieren, Kasteel Amerongen, Amerongen
22 september: Prentenboekenfestival, Bibliotheek Idea, Soest
22 september: Wie Wat Waar Waarom familielezing: over water en droogte (8+), TivoliVredenburg, Utrecht
22 september: Beestachtige Braderie, Boerderij het Gagelgat, Soest
25 september: Hutten bouwen, Paviljoen Beerschoten, de Bilt
25 september: 3D-tekenen en 3D- printen met Doodle 3D (8+), Centrale Bibliotheek, Laboratorium, Utrecht
26 september: Vleermuizen van Fort bij Rijnauwen (8+), Fort bij Rijnauwen, Bunnik
26 september t/m 20 oktober: Dineren langs de waterlinie tijdens SterkWater, Fort Lunet II, Utrecht
27 t/m 29 september: Amsterdam Wine Festival, Westergasfabriek, Amsterdam
27 september: Programmeer met Ozobot (8+), Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum, Utrecht
28 september: Kindernacht van de Poëzie (6+), TivoliVredenburg, Utrecht
28 september: Buurman en Buurman gaan kamperen (4+), Theater DE KOM, Nieuwegein
28 september: Kinderkledingmarkt de Bilt, Landwinkel de Hooierij, De Bilt
28 september: Vier Seizoenen (1+), Black Cat Theatre, Amsterdam
28 september: Oogstfeest op het fort, Werk aan de Waalse Wetering, Tull en 't Waal
28 september: Crafts Council’s Maakdagen: Papier hier, Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum, Utrecht
28 september: Pompoenkampioen, Botanische Tuinen, Utrecht
28 & 29 september: Openingsweekend De Vechtsebanen, De Vechtsebanen, Utrecht
28 september: Hof der Zotheid #2, Hof van Cartesius, Utrecht
28 september: NFF: De Fabeltjeskrant: de grote dierenbos-spelen, Kinepolis Jaarbeurs, Utrecht
28 september: NFF in de wijken: Mijn bijzonder rare week met Tess, ZIMIHC theater Stefanus, Utrecht
28 september: NFF in de wijken: Vechtmeisje, Wilde Westen, Cereolfabriek, Utrecht
29 september: Familiefestival Kleurrijk: Geel (2+), Podium Hoge Woerd, de Meern
29 september: Familiefestival Kleurrijk: Het Grote Kleurenballet (4+), Podium Hoge Woerd, de Meern
29 september: Sticks (4+), Theater de Lieve Vrouw, Amersfoort
29 september: Paddenstoelen van het Leersumse Veld (10+), De Veldschuur, Leersum
29 september: AlweerZondag: meespeeltheater, Beauforthuis, Zeist
29 september: Doornroosje de musical (4+), Theater Gooiland, Hilversum
29 september: Oogstfeest Eilandsteede, Eilandsteede, Utrecht
29 september: Oogstfeest Steede Hoge Woerd, Steede Hoge Woerd, De Meern
29 september: Kunst & Kids Festival, Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
29 september: De Regenboog (1+), Black Cat Theatre, Amsterdam
29 september: Natuurworkshop Waterdiertjes, De Veldkeuken, Amelisweerd, Utrecht
29 september: Crafts Council’s Maakdagen: Papier hier, Centrale Bibliotheek, Utrecht
29 september: DJ Workshops voor kids (7+), Zandfoort aan de Eem, Amersfoort
29 september: OERRR Struinen en broodje bakken met de boswachter (4+), Bezoekerscentrum Gooi en Vechtstreek, 's-Graveland
29 september: Alfred Jodocus Kwak ‘Koning Sam’, Herman van Veen Arts Center, Soest
29 september: Broodjes bakken op open vuur, Restaurant Loft88, Utrecht
29 september: Familiedag Rijksmuseum, Rijksmuseum, Amsterdam
29 september: Open dag Dierenbeschermingscentrum Amersfoort, Dierenbeschermingscentrum Amersfoort, Amersfoort
29 september: Jansz. Family Sundays, Jansz., Amsterdam
30 september: Pluktuin Steede Hoge Woerd, Steede Hoge Woerd, De Meern

oktober

2 oktober: Kinderboekenweek: Bouw je eigen fantasievoertuig (8+), Centrale Bibliotheek, Laboratorium, Utrecht
2 oktober: Bezoek het Restauratieatelier van Museum Speelklok, Museum Speelklok, Utrecht
2 t/m 13 oktober: Kinderboekenweek, Diverse activiteiten door de hele regio
2 oktober: Inloop knutselmiddag, Utrechtse Kinderboekwinkel, Utrecht
4 t/m 6 oktober: Openingsweekend: Utrecht begint hier, Het Utrechts Archief, Utrecht
4 & 5 oktober: Wetenschapssurvival (8+), Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum, Utrecht
4 oktober: Lampionnenoptocht, Speeltuin Erfgooierskwatier, Hilversum
4 oktober: Brugklas de Musical (9+), Theater de Speeldoos, Baarn
4 t/m 6 oktober: Amersfoorts Bockbier Festival, Aan de voet van de Onze Lieve Vrouwetoren, Amersfoort
5 oktober: Oogstfeest op Gagelsteede, Gagelsteede, Utrecht
5 oktober: We hebben er een geitje bij, Hoeve Ravenstein, Baarn
5 & 6 oktober: De Nachtwaker (6+), Het Filiaal Theatermakers, Stadsschouwburg, Utrecht
5 oktober: Kinderrondleiding ‘verboden voor ouders’ (6+), KunsthalKade, Amersfoort
5 oktober t/m 12 januari: KinderRadioFabriek, Beeld en Geluid, Hilversum
5 & 6 oktober: Boerenfeestweekend, Geertje's Hoeve, Haarzuilens
5 oktober t/m 1 december: Interactieve expo: Beest (6+), De Vrijstaat, Utrecht
5 & 6 oktober: Kids Weekend: Everest De Jonge Yeti, Kinepolis Jaarbeurs, Utrecht
5 oktober: Film: Casper en Emma maken theater, Filmhuis Den Dollywood, Den Dolder
5 oktober: Dolfje Weerwolfje en Foeksia de Miniheks (6+), Theater de Speeldoos, Baarn
5 oktober: Dit is mijn koffer niet (4+), Utrechtse Kinderboekwinkel, Utrecht
5 & 6 oktober: Herfstdagen, Slot Zuylen, Oud-Zuilen
5 & 6 oktober: Kaalstaart, Insteekhaven Nijverheidsweg-Noord, Amersfoort
6 oktober: Glutenvrije- & Boerenmarkt, Hoeve Ravenstein, Baarn
6 oktober: Kinderboekenfeest, Figi, Zeist
6 oktober: Gluren bij de Buren, Diverse locaties, Houten
6 oktober: Singelloop Utrecht, Start Wilhelminapark en Maliebaan, Utrecht
6 oktober: Partou Kids Run, Wilhelminapark, Utrecht
6 oktober: Babyconcert: Een klassiek kusje, Centrale Bibliotheek, Utrecht
6 oktober: Dierendag in het Bomenmuseum, Nationaal Bomenmuseum Gimborn, Doorn
6 oktober: Workshop: pizza maken, Bezoekerscentrum de Boswerf, Zeist
6 oktober: Kidscollege: Alles over onderzeeboten, Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum, Utrecht
6 oktober: Utrechtse Natuurdagen, Tabaksschuur, Amerongen
6 oktober: Timtim, Simone de Jong, de Boerderij, Huizen
6 oktober: Kabouter Paltz en de kleine dingen, Herman van Veen Arts Center, Soest
6 oktober: Sprookjesontbijt (6+), Janneke Schotveld, deMess, Naarden-Vesting
6 oktober: Alice in Wonderland (4+), Mariska Simon, Theater de Speeldoos, Baarn
6 oktober: Waxineglaasjes versieren, Restaurant Loft88, Utrecht
6 oktober: Lezing & Klimaatspeurtocht (8+), GeoFort, Herwijnen
6 oktober: Kabouterdag, Het Groene Huis, Amersfoort
9 oktober: Kinderboekenweek: Bouw je eigen fantasievoertuig (8+), Centrale Bibliotheek, Laboratorium, Utrecht
9 oktober: Fiep Heeft Haast (3+), Theater Lombok, Utrecht
9 oktober: Billy Extra Plankgas (7+), Yorick Goldewijk, Utrechtse Kinderboekwinkel, Utrecht
9 oktober: Paardenmarkt, Binnenstad Vianen
11 oktober: Kinderboekenweek: Bouw je eigen fantasievoertuig (8+), Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum, Utrecht
12 & 13 oktober: HerfstTijdFestival, Bezoekerscentrum de Boswerf, Zeist
12 oktober: CoderDojo (7+), Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum, Utrecht
12 & 13 oktober: Open Studio Dagen, Media Park, Hilversum
12 oktober: Paltz Kinderboekenfeest, Herman van Veen Arts Center, Soest
12 oktober: Speuren naar de Grote Vijf (8+), buiten in de kuil, Lage Vuursche
12 oktober: Hallo Teckel Tom (4+), Bette Westera, Utrechtse Kinderboekwinkel, Utrecht
12 t/m 27 oktober: DinoAdventures, Dierenpark Amersfoort, Amersfoort
12 oktober: Herfstmaaldag, Stoomgemaal Arkemheen, Nijkerk
12 t/m 18 oktober: Knutsel en versier een muziekdoosje, Museum Speelklok, Utrecht
13 oktober: De Grote pinguïn en bananenshow (6+), TivoliVredenburg, Utrecht
13 oktober: Vreemde Eend (4+), Het Laagland / SALLY Dansgezelschap Maastricht, Stadsschouwburg, Utrecht
13 oktober: Verhalengala op reis door Stadsschouwburg Utrecht (6+), Stadsschouwburg, Utrecht
13 oktober: Pijnstillers (12+), Flint, Amersfoort
13 oktober: Ranja met een Liedje: muziek op schoot, Zandfoort aan de Eem, Amersfoort
13 oktober: Themamiddag met wandeling over herfstkleuren en paddenstoelen, Nationaal Bomenmuseum Gimborn, Doorn
13 oktober: Kinderrondleiding ‘verboden voor ouders’ (6+), KunsthalKade, Amersfoort
13 oktober: OERRR Struinen met de boswachter in het herfstbos (4+), Bezoekerscentrum Gooi en Vechtstreek, 's-Graveland
13 oktober: Kinderboekenweekfeest, Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum, Utrecht
13 oktober: Buurman en Buurman gaan kamperen, Spant, Bussum
13 oktober: Herfstschilderij maken, Restaurant Loft88, Utrecht
13 oktober: TrotsMarkt, Kasteel Groeneveld, Baarn
13 oktober: Expeditie Hoge Woerd, Castellum Hoge Woerd, De Meern
13 oktober: Oogstdag boomgaard Soestdijk, Boomgaard Soestdijk, Baarn
13 oktober: Sibbezondag: Textiel, weefgetouw, verven en spinnen, Middeleeuws Erf, Amersfoort
16 oktober: Herfstwandeling in Willeskop (4+), Het Beloken Land, Montfoort
18 oktober: Zwijnenstal (8+), Theater Sonnevanck & Nederlandse Reisopera, Stadsschouwburg, Utrecht (Herfststukjes)
18 t/m 22 oktober: Chuggington doe-dagen, Spoorwegmuseum, Utrecht
19 oktober: Utrechtse Waterlinie Wandeltocht, Start bij Utrecht Centraal en de Botanische Tuinen, Utrecht
19 & 20 oktober: Ridders van de IJssel, Muiderslot, Muiden
19 t/m 27 oktober: Herfstvakantie in het Muiderslot, Muiderslot, Muiden
19 t/m 27 oktober: Herfstbladeren en botten, Universiteitsmuseum, Utrecht
19 t/m 27 oktober: Herfstvakantie bij Geertje’s Hoeve, Geertje's Hoeve, Haarzuilens
19 & 20 oktober: Vikingweekend: Leerbewerking, Middeleeuws Erf, Amersfoort
19 t/m 27 oktober: Muzikale familievoorstelling Museumvlieg, Museum Speelklok, Utrecht
20 oktober: Apollo 11 (8+), Unieke Zaken, Podium Hoge Woerd, de Meern (Herfststukjes)
20 & 21 oktober: Trollenjong (4+), SPEELbos / Sanne Zweije, Theater Kikker, Utrecht (Herfststukjes)
20 & 21 oktober: KLaNK (2+), Dadodans / Gaia Gonnelli, Theater Kikker, Utrecht (Herfststukjes)
20 oktober: Ayşe en de Verliefde Wolk (6+), reART Ensemble / René Groothof en Esra Dalfidan, De Lieve Vrouw, Amersfoort (Herfststukjes)
20 oktober: Boef (4+), Maas theater en dans, Theater aan de Slinger, Houten (Herfststukjes)
20 oktober: Hip Hop Hoera The Remix (4+), Don't Hit Mama, Stadsschouwburg, Utrecht (Herfststukjes)
20 oktober: Op zoek naar de Gruffalo (2+), Bezoekerscentrum de Boswerf, Zeist
20 oktober: Culturele zondagen: Alles Kids, Diverse locaties binnenstad, Utrecht
20 oktober: ‘En niemand wist waarom’ (4+), ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
20 oktober: Toreninspecteur voor één dag, Domtoren, Utrecht
20 oktober: Film: Superjuffie, Filmhuis Den Dollywood, Den Dolder
20 oktober: Kidsbios, Restaurant Loft88, Utrecht
20 oktober: Kids Take Over dag, Metaal Kathedraal, Utrecht
20 oktober: Het mysterie van paddenstoelen (6+), Startpunt bij witte slagboom Utrechts Landschap, Leusden
20 oktober: LE:EN PLAY Pubquiz voor Kids (8-12 jaar), Restaurant LE:EN, Utrecht
21 t/m 23 oktober: Herfstvakantiecursus schaatsen, De Vechtsebanen, Utrecht
21 oktober: Over een kleine mol… (2+), Meneer Monster, De Lieve Vrouw, Amersfoort
21 t/m 26 oktober: Skateweek Herfst, Skatepark, Utrecht
22 oktober: Kinderactiviteit: Herfstknutselen, Botanische Tuinen, Utrecht
22 oktober: Vreemde Eend (4+), Het Laagland / Sally Dansgezelschap Maastricht, Podium Hoge Woerd, de Meern (Herfststukjes)
22 & 23 oktober: Hands Up! (3+), Lejo, Theater Kikker, Utrecht (Herfststukjes)
22 & 23 oktober: De Nachtwaker (6+), Het Filiaal theatermakers, Theater Kikker, Utrecht (Herfststukjes)
22 oktober: MEIS! (6+), Boeschoten & Guthman / STIP, Lieve Vrouw, Amersfoort (Herfststukjes)
22 t/m 25 oktober: Ontdekkingstochten bij Slot Zuylen (5+), Slot Zuylen, Oud-Zuilen
23 oktober: Ayse en de Verliefde Wolk (6+), reART Ensemble / René Groothof en Esra Dalfidan, Podium Hoge Woerd, de Meern (Herfststukjes)
23 oktober: Airplay (6+), Acrosbuffos, Flint, Amersfoort
23 oktober: En de winnaar is… (10+), BonteHond, Stadsschouwburg, Utrecht (Herfststukjes)
23 oktober: Peuterfestival: het Kabouterbos (2+), Flint, Amersfoort
23 oktober: Peuterfestival: De vriendelijke draak (4+), Flint, Amersfoort
23 oktober: Peuterfestival: Dikkie Dik en de taart (2+), Flint, Amersfoort
23 oktober: OERRR Ontdek de geluiden uit het bos (4+), Bezoekerscentrum Gooi en Vechtstreek, 's-Graveland
23 oktober: Kapot VET, VET Kindercabaret, Spant, Bussum
23 oktober: Een Huis Voor Harry (2+), De Toren van Geluid, City of Wesopa, Weesp
23 oktober: FLUOR Kinderdisco Halloween, FLUOR, Amersfoort
24 & 25 oktober: Boef (4+), Maas theater en dans, Theater Kikker, Utrecht (Herfststukjes)
24 & 25 oktober: MEIS! (6+), Boeschoten & Guthman / STIP, Theater Kikker, Utrecht (Herfststukjes)
24 oktober: Vreemde Eend (4+), Het Laagland / Sally Dansgezelschap Maastricht, De Lieve Vrouw, Amersfoort (Herfststukjes)
24 oktober: Oorlog (6+), Theater Artemis, Theater aan de Slinger, Houten (Herfststukjes)
24 oktober: Wie niet weg is, is gezien (6+), Ryan Djojokarso | Korzo Producties, Stadsschouwburg, Utrecht (Herfststukjes)
24 t/m 26 oktober: Vaar mee naar Pampus met de Stedemaeght, Forteiland Pampus
24 oktober: Kikker en het Avontuur (4+), Theater de Speeldoos, Baarn
24 oktober: Herfstwandeling, IJsbaan Gagelplas in het Noorderpark Ruigenhoek, Utrecht
25 oktober: En de winnaar is… (10+), BonteHond, Theater aan de Slinger, Houten
25 oktober: OERRR Struinen en knutselen met de boswachter (4+), Bezoekerscentrum Gooi en Vechtstreek, 's-Graveland
25 oktober: Kikker en het avontuur (4+), Figi, Zeist
25 t/m 27 oktober: De Heelalbeuker (8+), Theater de Krakeling, Amsterdam
26 oktober: De Streekmarkt, Het Lokaal, Oliemolenhof, Amersfoort
26 oktober: OERRR Struinen met de boswachter in het herfstbos (4+), Bezoekerscentrum Gooi en Vechtstreek, 's-Graveland
26 oktober: Brandweerman Sam Live (2+), Figi, Zeist
26 oktober: Nacht van de Nacht op GeoFort, GeoFort, Herwijnen
27 oktober: Boef (4+), Maas theater en dans, Podium Hoge Woerd, de Meern (Herfststukjes)
27 oktober: Oorlog (6+), Theater Artemis, Stadsschouwburg, Utrecht (Herfststukjes)
27 oktober: Herfstknutselen en herfstkleurenwandeling voor jong en oud, Nationaal Bomenmuseum Gimborn, Doorn
27 oktober: Knutselen voor Halloween, Restaurant Loft88, Utrecht
27 oktober: Jansz. Family Sundays, Jansz., Amsterdam